LKS Brzostowianka Brzostek - Terminarz

 

Terminarz rozgrywek V ligi dębickiej sezon 2007/2008
runda II rewanżowa

 

16 kolejka

15, 16 marca 2008

sobota

niedziela

Błękitni Ropczyce - Brzostowianka Brzostek

14:00

 

Jutrzenka Ławnica - Start Wola Mielecka

 

14:00

Strzelec Frysztak - Złotniczanka Złotniki

 

14:00

Dromader Chrząstów - Ikarus Tuszów Narodowy

 

14:00

Sokół Kolbuszowa Dolna – LKS Nagoszyn

14:00

 

Czarnovia Czarna - Sokół Malinie

 

14:00

Wisłok Wiśniowa - Pogórze Wielopole Skrzyńskie

 

14:00

Raniżovia Raniżów - KP Ropczyce

 

14:00

 

 

 

 

17 kolejka

22 marca 2008

sobota

Raniżovia Raniżów - Błękitni Ropczyce

14:00

KP Ropczyce - Wisłok Wiśniowa

14:00

Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Czarnovia Czarna

14:00

Sokół Malinie - Sokół Kolbuszowa Dolna

13:00

LKS Nagoszyn - Dromader Chrząstów

14:00

Ikarus Tuszów Narodowy - Strzelec Frysztak

14:00

Złotniczanka Złotniki - Jutrzenka Ławnica

14:00

Start Wola Mielecka - Brzostowianka Brzostek

15:00

 

 

 

 

18 kolejka

29, 30 marca 2008

sobota

niedziela

Błękitni Ropczyce - Start Wola Mielecka

15:00

 

Brzostowianka Brzostek - Złotniczanka Złotniki

 

14:00

Jutrzenka Ławnica - Ikarus Tuszów Narodowy

 

14:00

Strzelec Frysztak - LKS Nagoszyn

 

14:00

Dromader Chrząstów - Sokół Malinie

 

15:00

Sokół Kolbuszowa Dolna - Pogórze Wielopole Skrzyńskie

14:00

 

Czarnovia Czarna - KP Ropczyce

 

15:00

Wisłok Wiśniowa - Raniżovia Raniżów

 

14:00

 

 

 

 

19 kolejka

5, 6 kwietnia 2008

sobota

niedziela

Wisłok Wiśniowa - Błękitni Ropczyce

 

15:00

Raniżovia Raniżów - Czarnovia Czarna

 

15:00

KP Ropczyce - Sokół Kolbuszowa Dolna

15:00

 

Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Dromader Chrząstów

 

14:00

Sokół Malinie - Strzelec Frysztak

 

14:00

LKS Nagoszyn - Jutrzenka Ławnica

 

15:00

Ikarus Tuszów Narodowy - Brzostowianka Brzostek

14:00

 

Złotniczanka Złotniki - Start Wola Mielecka

 

11:00

 

 

 

 

20 kolejka

12, 13 kwietnia 2008

sobota

niedziela

Błękitni Ropczyce - Złotniczanka Złotniki

16:00

 

Start Wola Mielecka - Ikarus Tuszów Narodowy

16:00

 

Brzostowianka Brzostek - LKS Nagoszyn

 

14:00

Jutrzenka Ławnica - Sokół Malinie

 

14:00

Strzelec Frysztak - Pogórze Wielopole Skrzyńskie

 

14:00

Dromader Chrząstów - KP Ropczyce

 

16:00

Sokół Kolbuszowa Dolna - Raniżovia Raniżów

14:00

 

Czarnovia Czarna - Wisłok Wiśniowa

 

15:00

 

 

 

 

21 kolejka

19, 20 kwietnia 2008

sobota

niedziela

Czarnovia Czarna - Błękitni Ropczyce

 

15:00

Wisłok Wiśniowa - Sokół Kolbuszowa Dolna

 

15:00

Raniżovia Raniżów - Dromader Chrząstów

 

15:00

KP Ropczyce - Strzelec Frysztak

 

16:00

Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Jutrzenka Ławnica

 

15:00

Sokół Malinie - Brzostowianka Brzostek

 

14:00

LKS Nagoszyn - Start Wola Mielecka

 

16:00

Ikarus Tuszów Narodowy - Złotniczanka Złotniki

15:00

 

 

 

 

 

22 kolejka

26, 27 kwietnia 2008

sobota

niedziela

Sokół Malinie - Start Wola Mielecka

16:00

 

Błękitni Ropczyce - Ikarus Tuszów Narodowy

 

11:00

Złotniczanka Złotniki - LKS Nagoszyn

16:00

 

Brzostowianka Brzostek - Pogórze Wielopole Skrzyńskie

 

16:00

Jutrzenka Ławnica - KP Ropczyce

 

11:00

Strzelec Frysztak - Raniżovia Raniżów

 

14:00

Dromader Chrząstów - Wisłok Wiśniowa

 

16:00

Sokół Kolbuszowa Dolna - Czarnovia Czarna

14:00

 

 

 

 

 

23 kolejka

1 maja 2008

czwartek

Sokół Kolbuszowa Dolna - Błękitni Ropczyce

16:00

Czarnovia Czarna - Dromader Chrząstów

16:00

Wisłok Wiśniowa - Strzelec Frysztak

16:00

Raniżovia Raniżów - Jutrzenka Ławnica

17:00

KP Ropczyce - Brzostowianka Brzostek

16:00

Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Start Wola Mielecka

16:00

Sokół Malinie - Złotniczanka Złotniki

16:00

LKS Nagoszyn - Ikarus Tuszów Narodowy

16:00

 

 

 

 

24 kolejka

3, 4 maja 2008

sobota

niedziela

Błękitni Ropczyce - LKS Nagoszyn

17:00

 

Ikarus Tuszów Narodowy - Sokół Malinie

16:00

 

Złotniczanka Złotniki - Pogórze Wielopole Skrzyńskie

 

11:00

Start Wola Mielecka - KP Ropczyce

17:00

 

Brzostowianka Brzostek - Raniżovia Raniżów

 

17:00

Jutrzenka Ławnica - Wisłok Wiśniowa

 

11:00

Strzelec Frysztak - Czarnovia Czarna

 

14:00

Dromader Chrząstów - Sokół Kolbuszowa Dolna

 

17:00

 

 

 

 

25 kolejka

10, 11 maja 2008

sobota

niedziela

Dromader Chrząstów - Błękitni Ropczyce

 

17:00

Sokół Kolbuszowa Dolna - Strzelec Frysztak

14:00

 

Czarnovia Czarna - Jutrzenka Ławnica

 

17:00

Wisłok Wiśniowa - Brzostowianka Brzostek

 

16:00

Raniżovia Raniżów - Start Wola Mielecka

 

15:00

KP Ropczyce - Złotniczanka Złotniki

16:00

 

Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Ikarus Tuszów Narodowy

 

16:00

Sokół Malinie - LKS Nagoszyn

 

17:00

 

 

 

 

26 kolejka

17, 18 maja 2008

sobota

niedziela

Błękitni Ropczyce - Sokół Malinie

17:00

 

LKS Nagoszyn - Pogórze Wielopole Skrzyńskie

 

16:00

Ikarus Tuszów Narodowy - KP Ropczyce

15:00

 

Złotniczanka Złotniki - Raniżovia Raniżów

 

11:00

Start Wola Mielecka - Wisłok Wiśniowa

17:00

 

Brzostowianka Brzostek - Czarnovia Czarna

 

17:00

Jutrzenka Ławnica - Sokół Kolbuszowa Dolna

 

11:00

Strzelec Frysztak - Dromader Chrząstów

 

14:00

 

 

 

 

27 kolejka

24, 25 maja 2008

sobota

niedziela

Strzelec Frysztak - Błękitni Ropczyce

 

14:00

Dromader Chrząstów - Jutrzenka Ławnica

 

17:00

Sokół Kolbuszowa Dolna - Brzostowianka Brzostek

14:00

 

Czarnovia Czarna - Start Wola Mielecka

 

17:00

Wisłok Wiśniowa - Złotniczanka Złotniki

 

16:30

Raniżovia Raniżów - Ikarus Tuszów Narodowy

 

15:00

KP Ropczyce - LKS Nagoszyn

17:00

 

Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Sokół Malinie

 

16:00

 

 

 

 

28 kolejka

31 maja, 1 czerwca

sobota

niedziela

Błękitni Ropczyce - Pogórze Wielopole Skrzyńskie

18:00

 

Sokół Malinie - KP Ropczyce

 

14:00

LKS Nagoszyn - Raniżovia Raniżów

 

17:00

Ikarus Tuszów Narodowy - Wisłok Wiśniowa

16:00

 

Złotniczanka Złotniki - Czarnovia Czarna

 

11:00

Start Wola Mielecka - Sokół Kolbuszowa Dolna

17:00

 

Brzostowianka Brzostek - Dromader Chrząstów

 

17:00

Jutrzenka Ławnica - Strzelec Frysztak

 

11:00

 

 

 

 

29 kolejka

7 czerwca 2008

sobota

Jutrzenka Ławnica - Błękitni Ropczyce

17:00

Strzelec Frysztak - Brzostowianka Brzostek

17:00

Dromader Chrząstów - Start Wola Mielecka

17:00

Sokół Kolbuszowa Dolna - Złotniczanka Złotniki

17:00

Czarnovia Czarna - Ikarus Tuszów Narodowy

17:00

Wisłok Wiśniowa - LKS Nagoszyn

17:00

Raniżovia Raniżów - Sokół Malinie

17:00

KP Ropczyce - Pogórze Wielopole Skrzyńskie

17:00

 

 

 

 

30 kolejka

15 czerwca 2008

niedziela

Błękitni Ropczyce - KP Ropczyce

17:00

Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Raniżovia Raniżów

17:00

Sokół Malinie - Wisłok Wiśniowa

17:00

LKS Nagoszyn - Czarnovia Czarna

17:00

Ikarus Tuszów Narodowy - Sokół Kolbuszowa Dolna

17:00

Złotniczanka Złotniki - Dromader Chrząstów

17:00

Start Wola Mielecka - Strzelec Frysztak

17:00

Brzostowianka Brzostek - Jutrzenka Ławnica

17:00

 

 

Dzisiaj stronę odwiedziło już 3 odwiedzający (7 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=